Web Tasarım

BİZE ULAŞIN

Web teknolojileri konusunda istediğiniz zaman arayabilir ya da İletişim formumuzu kullanabilirsiniz...
Web tasarım, e-ticaret, web programlama ya da diğer web uygulamalarıyla ilgili projeleriniz için bizden teklif isteyin...

Web Tasarımı ve İçerik

Web siteniz ne kadar animasyonlarla süslenmiş, hareketli, şık ve güzel olursa olsun, içeriği zayıf olan bir web sitesi hiç bir zaman beklenen etkiyi yaratamaz. Oysa içerik bakımından zengin olan bir site, web tasarımı kötü de olsa başarılı olma şansı vardır. Tabi ki en optimum olanı hem güzel bir web tasarımı hem de içeriği doğru ve özgün hazırlanmış bir web sitesidir. Sitenizin fazla sayıda konudan bahsetmesi ve bu konularda hizmet veriyor olması, her zaman iyi olması anlamına gelmez. Farklı web sitelerinde de bulunan içerik ve kurguyu tekrarlamak yerine, daha farklı ve özgün içerik ile sitenizi doldurmaya özen gösterin, ya da daha iyi bir içerik oluşturun.
İçerik metinlerinizi konuyla ilgili olan görsel materyaller ile zenginleştirin. Noktalama işaretleri ve yazım hatalarına dikkat edin. Web sitenizde sürekli güncellenen ve özgün içerik arama motorları açısından çok önemli bir konudur.