KURUMSAL

BİZE ULAŞIN

Web teknolojileri konusunda istediğiniz zaman arayabilir ya da İletişim formumuzu kullanabilirsiniz...
Web tasarım, e-ticaret, web programlama ya da diğer web uygulamalarıyla ilgili projeleriniz için bizden teklif isteyin...

The Boom Rest web sitesi yayında

The Boom Rest web sitesi yayında İzmir Buca'da müşterilerine dünya mutfağından kaliteli lezzetler sunan ve çok çeşitli kahveleri ile konsept bir restaurant olan The Boom Rest'in web tasarım projesi tamamlandı. Logo ve kurumsal kimliğine uygun renk paletleriyle çalıştığımız bu site kaliteli resimlerin kullanıldığı açılış sayfası ve modern tasarımı ile dikkat çekiyor. Tasarımı kadar fonksiyonelliği ile de göz dolduran web sitesinden online yemek siparişi verilebiliyor. Mobil ve tablet uyumlu web sitesinin yönetim paneli ile her noktasına müdahale etme imkanı mümkün. Sipariş takibi için hazırlanan, sipariş geldiğinde uyarı veren ve termal yazıcıdan çıktı alınmasını sağlayan windows programı da proje kapsamında hazırlandı.

Sosyal medya entegrasyonları da yapılan web sitesinde ayrıca üyelik modülü, facebook ile login olma özelliği de mevcut. Siteyi ziyaret etmek için tıklayınız.
whatsapp