KURUMSAL

BİZE ULAŞIN

Web teknolojileri konusunda istediğiniz zaman arayabilir ya da İletişim formumuzu kullanabilirsiniz...
Web tasarım, e-ticaret, web programlama ya da diğer web uygulamalarıyla ilgili projeleriniz için bizden teklif isteyin...

Google'dan yeni hizmet

Google

Google adwords de reklam vererek web sitelerine ziyaretçi toplayanlar, artık ürün ya da hizmetleri için  görsel içerik ve fiyatla da   reklamlar  verebilecekler

Şu an itibariyle yapılan uygulamada Google Adwords' den girilen kelimeler karşılığında sadece text bazlı reklamlar görüntülenebiliyor. Ancak yeni uygulamanın devreye girmesiyle, ürünün fiyatı ve resminin de çıkması sağlanacak.

Şu anda testleri yapılan uygulama, başlangıçta sadece sınırlı sayıda Amerikalı kullanıcıya açık olacak.

Şirketten yapılan açıklamada "İş modelini sürekli geliştirmeyi hedefleyen Google, sürekli olarak yeni reklam konseptleri oluşturmayı amaçlıyor" denildi.

Yeni reklamlarla birlikte, Google'ın reklam fiyatlandırma modelinin de değişeceği vurgulanıyor. Şu anda reklamverenler genellikle sadece reklamlarına tıklandığında ödeme yapıyor. Ancak yeni uygulamada şirketler Google'a ancak alışveriş tamamlandığında ödeme yapacak. Google, hangi reklamın ne kadar görüntülendiğine firmaların önerdiği komisyon oranlarına bakarak kendisi karar verecek.
 

whatsapp