Fırsat Sitesi Yazılımı

BİZE ULAŞIN

Web teknolojileri konusunda istediğiniz zaman arayabilir ya da İletişim formumuzu kullanabilirsiniz...
Web tasarım, e-ticaret, web programlama ya da diğer web uygulamalarıyla ilgili projeleriniz için bizden teklif isteyin...

Fırsat sitesi yazılımı hakkında sık sorulan sorular

 Hangi ödeme entegrasyonları mevcuttur? 
  •  Sanal pos entegrasyonu(3d secure yada  sanal pos) 
  •  Mobil ödeme entegrasyonu 
  •  Paypal entegrasyonu
  •  Havale ile ödeme seçeneği
  •  Kapıda ödeme seçeneği mevcuttur. 
 
 Fırsat sitesi sisteminiz arama motoru dostumudur.
 Sistem Url rewriting özelliğine sahiptir. Ayrıca google ve diğer arama motorlarını çok önemsediği full div yapısı kullanılmıştır. Ayrıca admin panelinde site geneli ve fırsatlar için geçerli meta taglarının yönetilebildiği modüller mevcuttur. Bu saydığımız özelliklerden ve yazılımın arka planında çalışan özelliklerinden ötürü Fırsat sitesi sistemimiz tamamen arama motoru dostudur. Ancak arama motorlarında üst sırada çıkmak için sadece sitenin yazılım özelliklerinin iyi olması yetmemektedir. Site yayına başladıktan sonra sitenize link gelmesi, sık sık güncellenmesi ,  domain adı vb. bir çok kriter arama motoru performansını etkilemektedir.

Fırsat sistemini satın aldıktan sonra teknik destek veriyor musunuz?
Teknik ekibimizden dilediğiniz zaman telefon ya da emaille destek alabilirsiniz. Teknik destek ekibimiz size dilediğiniz konularda yardımcı olmaya çalışacaktır. 
 
Kurulum süreci nasıl işlemektedir? 
 Öncelikle sitenin tasarımı yapılmaktadır. Her müşterimize ayrı, özel  ve özgün bir site tasarımı yapmaktayız. Web tasarımcılarımız  müşteriyle mutabakata varana kadar bu aşamayı devam ettirir. Genel itibariyle  tasarımcılarımızın yönlendirmesiyle işleyen bu süreç  müşterilerimizinde fikri alınarak  şekillendirilir.
Daha sonra yazılım aşamasına geçiliyor. Bu süreç de  veritabanın oluşturulması, yazılımın entegre edilmesi , özel ip ve ssl sertifikası kurulumu ve ödeme işlemleri için entegrasyon yapılıyor. 
 
 Yıllık ücret ödeyecekmiyim ?
 Herhangi bir yıllık ödeme yapmanıza gerek yoktur. Bir sonraki sene yalnızca özel ip, ssl sertifikası ve hosting ücreti ödemeniz gerekecektir. 
 
Sistemde Sosyal medya  entegrasyonu var mı ?
 Facebook connect, facebook like button, facebook paylaşma, facebook sayfanıza link ve twitter, friend feed gibi diğer sosyal medya entegrasyonları mevcuttur.
 
Fırsat Platformlarına entegrasyon mevcut mudur. ?
İstendiği takdirde fırsatbufırsat, tumfırsatlar gibi sistemlerle xml entegrasyonu yapılabilmektedir. 
 
 Sms entegrasyonu  mevcut mudur?
Sistemde çek kodlarının sms ile gönderilmesi için anlaştığınız sms firmasının sistemi ile entegrasyonu ücretsiz yapabilmekteyiz.    
 
Mail yönetimi nasıl olmaktadır.
 Sistemde çek kodlarının, üye işlem bilgilerinin(Şifremi unuttum, üye kaydı, sipariş maili, vb…) site sistemi üzerinden maille gönderilebilmesine karşın, toplu mail ve ya günlük tanıtım mailleri profesyonel mailing firmalarıyla yapacağınız anlaşmalar doğrultusunda gönderilebilmektedir. Bu husus sistem güvenliği ve sahte email gönderimlerine fırsat vermemek için önem arz etmektedir. Aynı zamanda sistem tarafından gönderilen maillerin spama düşmemesi bu şekilde sağlanabilmektedir. Sitenin çalıştığı server ve ip ile Toplu mail gönderilen ip nin aynı olması durumunda; toplu mail server ip si kara listeye alındığı için, çek kodlarının gönderilmesi ve üye işlem bilgilerinin mail yoluyla gönderilmesi tehlikeye girecektir.
whatsapp