KURUMSAL

BİZE ULAŞIN

Web teknolojileri konusunda istediğiniz zaman arayabilir ya da İletişim formumuzu kullanabilirsiniz...
Web tasarım, e-ticaret, web programlama ya da diğer web uygulamalarıyla ilgili projeleriniz için bizden teklif isteyin...

Web Tasarım Firması Seçerken Nelere Dikkat Etmeniz Gerekiyor?

Web sitenizle fark yaratmak istiyor, sitenizi ziyaret eden potansiyel müşterilerinizi standartları aşan site tasarımınız ile etkilemeyi planlıyorsanız; ilk önceliğiniz kaliteli bir web tasarım firması ile çalışmak olmalı! Aksi halde büyük hayaller ile koyulduğunuz bu yolda hayal kırıklığı yaşamak zorunda kalabilir; kullanıcı odaklı olmayan, göze hitap etmeyen, kullanımı ve yönetimi zor web siteniz yüzünden istediğiniz noktaya bir türlü erişemeyebilirsiniz.

E-ticaret, blog, haber vb. sitenizin ana teması ne olursa olsun; başarılı bir tasarım ile ziyaretçi sayınızı her geçen gün daha da yükseltebilir, sadık müşteriler kazanabilirsiniz.

web tasarım firması

Peki; web tasarım firması seçerken hangi noktaları göz önünde bulundurmalısınız. Gelin, bu soruyu birlikte yanıtlamaya çalışalım.

Çok ucuz fiyata web tasarlayan firmalardan kesinlikle uzak durun!
Dijital dünyanın giderek önem kazandığı son yıllarda her geçen gün web tasarımcı olduğunu iddia eden kişi sayılarında ciddi bir artış görülüyor. Daha çok bireysel ve amatör olarak çalışan web tasarımcılar; müşterilerine kalitesiz, sonuç odaklı olmayan web siteleri sunarak; müşterilerini bir nevi mağdur ediyor.
Bu noktada ucuz fiyata sitenizi tasarlayabileceğini iddia eden kişilerden kesinlikle uzak durmanızı öneriyoruz. Orta ölçekli ya da profesyonel yani kurumsal firmalardan bu konuda yardım alarak; beklentilerinizi tam anlamıyla karşılayan bir web sitesine kısa bir süre içerisinde kavuşabilirsiniz.
Hizmet alacağınız firmanın referanslarını kontrol edin!
İlla da yüz binlerce web sitesi tasarlamış bir web tasarım firması ile anlaşmanız gerektiğini kastetmiyoruz tabii ki. En azından firmadan daha önce tasarladığı birkaç web sitesi örneği isteyerek, size sunulacak hizmet hakkında fikir edinebilirsiniz.
CMS hizmeti sunan bir firma ile anlaşın!
Kaliteli içeriğin web tasarımın en önemli parçalarından biri olduğunu göz önünde bulunduracak olursak; içerik kontrol paneli içeren bir web sitesi satın almanızın; ilerleyen süreci daha rahat bir şekilde kontrol edebilmeniz açısından oldukça önemli olduğunu söyleyebiliriz.
Web tasarımla bağlantılı olan diğer imkanlar hakkında da bilgi edinin!
Web tasarım firmaların tek işi sandığınız gibi sadece sitenizi tasarlamak yani sitenizi en iyi şekilde nasıl yönetebileceğiniz hususunda size yardımcı olmak değil. Kaliteli ve profesyonel bir web tasarım firması; tasarım öncesi ve sonrası hizmetlerle de birebir ilgilenmek zorunda!
Firmanın size sunduğu hizmetler içerisinde web hosting, sunucu sağlama, arama motoru optimizasyonu vb. web tasarım ile birebir bağıntısı bulanan diğer imkanların da yer alması gerekiyor.
Web hosting, sunucu ve mail hizmetlerinde servis sağlayıcı bir firma ile anlaşmanız; web sitenizle ilgili olası problemler ile karşılaştığınızda size yardımcı olabilecek bir muhatabınız olacağı anlamına geldiğinden bu nokta da oldukça önem arz ediyor.
Yazılım geliştirme ve web tabanlı programlama hizmeti sunan bir firmaya öncelik verin!
Web sitenizin güncel olması; ziyaretçilerinizden geçer not almanız açısından son derece önemli olduğundan yazılım geliştirme ve web tabanlı programlama gibi web sitenizin güncel kalmasını hedefleyen hizmetleri sizden esirgemeyen bir firmaya öncelik vererek; web sitenizin her daim güncel kalmasını garantileyebilirsiniz.
whatsapp