Adwords Reklamcılığı

BİZE ULAŞIN

Web teknolojileri konusunda istediğiniz zaman arayabilir ya da İletişim formumuzu kullanabilirsiniz...
Web tasarım, e-ticaret, web programlama ya da diğer web uygulamalarıyla ilgili projeleriniz için bizden teklif isteyin...

Google Adwords Arama Ağı Reklamcılığı

Basitçe; Kullanıcıların Google ve Google ile iş ortaklığı yapan diğer arama motoru ve web sitelerinde bir anahtar kelime arama yaptığında gösterilen sonuçlarda reklamınızın yayınlanması Arama ağı reklamcılığı olarak adlandırılır.

Arama Ağı: Reklamlarınızın görüntülenebileceği, aramayla ilişkili web sitelerinden oluşan bir ağdır. Google arama siteleri ve Arama Ağı reklamlarını göstermek üzere Google ile iş ortaklığı yapan Google dışındaki arama siteleri (Arama Ağı iş ortakları olarak adlandırılan AOL gibi siteler) bunlara dahildir. (Kaynak Google)

Arama Ağı'nda reklam yayınlıyorsanız, kullanıcılar anahtar kelimelerinizden biriyle alakalı terimleri kullanarak sunduğunuz ürünleri veya hizmetleri aradığında reklamınız arama sonuçlarının yanında gösterilebilir.
Arama Ağı; Google Arama, Alışveriş, Haritalar, Görseller ve Gruplar'ın yanı sıra AOL gibi Arama Ağı iş ortağı sitelerini de içerir.
Reklamlar arama sonuçları sayfalarıyla eşleştirilirken kullanıcıların aradıkları terimler veya kelime öbekleri temel alınır. Örneğin, Google'da "ev tesisat tamiri" için arama yapıldığında, bu kelime öbeğinin anahtar kelime olarak kullanıldığı bir reklam gösterilebilir.
Arama Ağı, AdWords reklamlarının görüntülenebileceği tüm web sayfaları ve uygulamaları aynı çatı altında toplayan Google Ağı kapsamında yer alır.
whatsapp