Adwords Reklamcılığı

BİZE ULAŞIN

Web teknolojileri konusunda istediğiniz zaman arayabilir ya da İletişim formumuzu kullanabilirsiniz...
Web tasarım, e-ticaret, web programlama ya da diğer web uygulamalarıyla ilgili projeleriniz için bizden teklif isteyin...

Google Adwords Görüntülü Reklam Ağı

Google hazırlamış olduğunuz internet reklamlarını(banner, resim vb.) 1 milyondan fazla web sitesi, video ve uygulamadan oluşan bir grupta gösterir.

Sizin hazırladığınız ya da google araçları kullanarak hazırlanabilecek görüntülü reklamları Google, anahtar kelimelerinize, ya da sizin belirleyeceğiniz ilgi alanları, konu ve hedef kitleye göre dağıtır. Anahtar kelimeleriniz sitelerin içeriğiyle alakalı olduğunda, reklamlarınız otomatik olarak web siteleriyle ve cep telefonu uygulamaları gibi diğer yerleşimlerle eşleştirilebilir. Belirli siteleri, belirli konularla ilgili sayfaları, demografik grupları vb. hedeflemeyi de tercih edebilirsiniz.

Beğendiğiniz bir haber sitesinde, gmail hesabınızda, bir blogda, youtube videosunda  ya da bir mobil uygulamada reklamlarınızı gösterebilirsiniz.

Daha fazla ürün ve hizmet satışı,  Müşteri bağlılığı oluşturma, Müşterilerin ilgisini çekme , Marka bilinirliğini artırma gibi hedefler için uygun bir reklam türüdür.
whatsapp