Adwords Reklamcılığı

BİZE ULAŞIN

Web teknolojileri konusunda istediğiniz zaman arayabilir ya da İletişim formumuzu kullanabilirsiniz...
Web tasarım, e-ticaret, web programlama ya da diğer web uygulamalarıyla ilgili projeleriniz için bizden teklif isteyin...

Adwords Reklamcılığı

Web sitenizden sunduğunuz ürün veya hizmetleri Google'da arayan potansiyel müşteriler sizi Google Adwords sayesinde bulabilir. Adwords arama ağı reklamcılığında anahtar kelimeleriniz için tıklama başına belli bir ücret ödeyerek Google arama motorunda ilk sayfada çıkabilirsiniz.  Bu sayede  ürün veya hizmetlerinizi arayan müşterilere doğrudan web sayfanızı sunmuş olursunuz . Burada doğru anahtar kelimeler ve kampanyalarla, doğru strateji izlenerek daha fazla müşteri edinebilirsiniz.

Deltawebsistem Google Adwords kampanyalarınızı optimize ederek size olabilecek en düşük maliyetle en fazla tıklamayı almanız ve etkin bir kampanya ile müşterilerinize ulaşmanız için gerekli tüm optimizasyon ve iyileştirmeleri yapar. Anahtar kelimeler için yüksek kalite puanı, hedefleme seçenekleri, etkili ve ayrıntılı kampanya planlama, anahtar kelime eşleşmeleri, gereksiz tıklama getiren anahtar kelime öbekleri için negatif anahtar kelimelerin eklenmesi, Google Analytics ile Google Adwords entegrasyonu,  Ölçümleme ve raporlama  gibi konularda danışmanlık hizmetleri verir.

Google Adwords Reklamlarının Avantajları:
  • Anahtar kelimelere dayalı bir arama ağı reklamında; Yalnızca ürün ve hizmetlerinizle ilgilenen kullanıcılara reklamınızı ulaştırmış olursunuz. Radyo, TV,  Gazete/Dergi ve katalog gibi genel bir reklama göre çok daha etkili, hedef kitlenize ulaşan ve düşük maliyetli bir reklam çalışmasıdır.
  • Reklama tıklanıp müşteriniz web sitenize ulaştığı zaman ödeme yaparsınız. Arama ağı reklamcılığında gösterimler için doğrudan herhangi bir ücret ödemesiniz,
  • Ölçülebilir, güvenilir, esnektir istediğiniz zaman tıklamalar ve maliyetleriniz hakkında bilgi alabilirsiniz.
  • Günlük, Haftalık veya Aylık  periyodlarda  ne kadar harcamak istediğinize kendiniz karar verirsiniz,
  • Gelişmiş hedefleme araçları ile doğru hedef kitleyi yakalayabilirsiniz.
  • Reklamlarınızı belirli bir şehir, bölge, ülke ya da küresel olarak yayınlayabilirsiniz.
  • Minimum harcama taahhüdü yoktur. Reklam yayınını istediğiniz zaman duraklatabilir veya durdurabilirsiniz.
whatsapp